صفحه نخست » اقتصادی
کد خبر: 10009889
1392/12/06 11:02
چاپ خبر

میزان مبلغ یارانه در سال 93 مشخص شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از توزیع فرم خوداظهاری یارانه تا پایان سال به‌صورت الکترونیکی، تغییر فهرست یارانه بگیران از سال ۹۳، تغییر قیمت حامل‌های انرژی از فروردین یا اردیبهشت ۹۳ خبر داد.

مجله اینترنتی فرانشر به گزارش گروه خبری فرانشر علی طیب‌نیا شب گذشته در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: براساس قانون هدفمندی‌یارانه‌ها و تبصره 21 قانون بودجه سال 93 دولت مکلف است قیمت حامل‌های انرژی را به صورت تدریجی تغییر دهد و بر همین اساس برنامه‌ریزی گسترده ‌ای در سه ماه گذشته در همین زمینه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی جامعه که یک شرایط خاص است و رکود از سال گذشته شروع شده و همچنان ادامه دارد، دولت تصمیم گرفته شیب افزایش قیمت در این مرحله برای حامل‌های انرژی ملایم باشد تا ضربه‌ای به تولید و مصرف‌کننده وارد نشود گفت: رسیدن به قیمت هدف دولت در قانون هدفمندی‌یارانه‌ها طی چند سال و به صورت تدریجی انجام خواهد شد اما شیب قیمت‌ها برای همه کالاها یکسان نیست و برای نهاده‌های مورد نیاز تولید شیب افزایش قیمت نسبت به سایرکالاها کندتر خواهد بود و در سایر کالاها این شیب متفاوت است اما به طور کلی دولت سعی دارد شیب افزایش قیمت در مرحله دوم هدفمندی‌یارانه‌ها ملایم باشد.

توزیع فرم خوداظهاری جدید تا قبل از پایان سال

وزیر اقتصاد تصریح کرد: فرم جدید خوداظهای برای دریافت یارانه تا قبل از پایان سال به صورت الکترونیکی توزیع خواهد شد.

تغییر فهرست یارانه بگیران از سال 93 با سرکشی به حساب های بانکی

طیب نیا در ادامه این نشست از تغییر فهرست یارانه بگیران از سال 93 خبر داد و گفت: ملاک شناسایی افراد برای اختصاص یارانه سطح درآمد آنهاست و برای شناسایی درآمد افراد از حسابهای بانکی نیز استفاده می کنیم.

وی تصریح کرد: برای شناسایی افراد نیازمند علاوه بر درآمد از اطلاعات دارایی آنها از جمله مسکن، خودرو و محل سکونت با ملاحظه تعداد افراد خانوار استفاده خواهیم کرد.

تغییر قیمت‌ حاملهای انرژی از فروردین یا اردیبهشت 93

وی با تصریح اینکه مبلغ یارانه نقدی 45500 تومانی در سال آینده تغییر نخواهد کرد، از تغییر قیمت حاملهای انرژی از فروردین یا اردیبهشت 93 با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها خبر داد.

طیب‌نیا در تشریح تصمیمات جدید دولت برای فاز دوم هدفمندی با تأکید بر اینکه مجلس تکلیف دولت را در قانون بودجه 93 برای پرداخت یارانه‌های نقدی مشخص کرده است به ارائه آخرین اخبار و تصمیمات دولت در خصوص ادامه اجرای هدفمندی یارانه‌ها پرداخت و اظهار داشت: پرداخت نقدی از این پس صرفاً به افراد نیازمند متقاضی امکان پذیر خواهد بود و اگر در ثبت نام جدید هدفمندی کسی خود را نیازمند اعلام نکند یارانه دریافت نخواهد کرد.

وی با تأکید براینکه در ثبت نام جدید هدفمندی یارانه‌ها اگر کسانی که خود را نیازمند و متقاضی واقعی بدانند ممکن است مشمول دریافت یارانه نقدی شوند تصریح کرد: ممکن است عده ای خود را متقاضی و نیازمند واقعی بدانند اما بنا به شرایط کشور از دریافت نقدی یارانه انصراف دهند.

یارانه بگیران ثروتمند 3 برابر یارانه دریافتی جریمه می‌شوند

وی افزود: براساس کف درآمدی که مجلس در تبصره 21 هدفمندی یارانه‌ها دولت را مجاز به تعیین آن کرده اگر افراد نیازمند اعلام کردند که متقاضی دریافت یارانه نقدی هستند، بعد از راستی آزمایی توسط دستگاه‌های مربوطه و تأیید نیازمندی آنها یارانه به آنها پرداخت می‌شود در غیر این صورت اگر اطلاعات غلط داده شده باشد این افراد مشمول جریمه خواهند شد.

وی در پاسخ پرسش خبرنگار تسنیم مبنی براینکه تغییرات جدید در هدفمندی یارانه ها از چه زمانی اعمال خواهد شد،گفت: از سال 93 پرداخت یارانه نقدی فقط به افراد نیازمند امکانپذیر خواهد بود.

وی با تأکید براینکه مقدمات مربوط به ثبت نام جدید از افراد متقاضی یارانه هم اکنون در دولت انجام شده است، افزود: مراحل ابتدایی انجام شده و اقداماتی روی فرم خوداظهاری صورت گرفته است؛ مواردی در این خصوص تصمیم گیری شده و مابقی در حال انجام است.

کف درآمدی برای دریافت یارانه بزودی اعلام می‌شود

وزیر اقتصاد در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی براینکه کف درآمدی که مجلس دولت را مکلف به تعیین آن کرده چه میزان برآورد شده است گفت: اجازه دهید کف درآمدی را در آینده‌ای نزدیک همکاران بنده در دولت اعلام کنند؛ مجلس در این خصوص دست دولت را باز گذاشته است.

حبرنگار تسنیم از وزیر اقتصاد خواست درباره مشخصات فرم‌های جدید خود اظهاری توضیح دهد و تفاوت آن را نسبت به دوره قبل تشریح کند که طیب نیا در پاسخ گفت: جلسات متعددی از چند ماه گذشته در اینباره برگزار شده و تشخیص نیازمند بودن یکی از ویژگی‌های این فرم‌ها است.

وی افزود: عوامل متعددی از جمله درآمد و دارایی در این فرم‌های خوداظهاری قرار دارند که دارایی‌ها شامل داشتن یا نداشتن منزل مسکونی، داشتن یا نداشتن خودرو، محل سکونت (با توجه به تفاوت زندگی در کلان شهرها و روستاها) و تعداد نفرات خانوار در مرحله جدید پرداخت نقدی یارانه‌ها ملاک خواهند بود.

وزیر اقتصاد تأکید کرد: در بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که اگر همه عوامل در تشخیص فرد نیازمند ملاک قرار گیرد کار بسیار بزرگ و بغرنجی را پیش رو خواهیم داشت.

طیب‌نیا افزود: درآمد و هزینه خانواده 4 نفره در شهر کوچک مسلما با درامد و هزینه یک خانواده بزرگ در شهر بزرگ متفاوت است و این مسائل در مرحله جدید پرداخت نقدی یارانه‌ها ملاک قرار خواهد گرفت؛ البته مجلس در تبصره 21 تکلیف را روشن کرده و افراد نیازمند براساس برنامه فوق باید ثبت نام کنند.
وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار ما مبنی براینکه فرم های جدید خوداظهاری چه زمانی از طرف دولت در اختیار جامعه هدف قرار خواهدگرفت گفت: انشاءالله بعد از جمع‌بندی نهایی به زودی این فرم‌ها را در اختیار جامعه قرار خواهیم داد.

وزیر اقتصاد در پاسخ به تأکید خبرنگار ما مبنی براینکه آیا طی 20 روز باقی‌مانده از سال این فرم‌ها توزیع خواهد شد یا خیر گفت: به زودی میزان درآمد مشخص می‌شود و افراد بعد از اینکه خود را با درآمد تعیین شده سنجیدند نسبت به تکمیل فرم‌ها اقدام خواهند کرد مسلما دولت از سال 93 شرایط پرداخت یارانه‌ها را تغییر خواهد داد.

طیب‌نیا در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه تغییرات جدید در فهرست یارانه بگیرها چقدر است و ایا افراد یارانه بگیر کم خواهد شد گفت: این مسئله بستگی به میزان افرادی دارد که نسبت به دریافت یارانه اظهار تمایل می کنند البته ما امیدواریم افرادی که نیازمند واقعی نیستند از دریافت یارانه انصراف دهند چرا که در زمان جنگ شاهد بودیم بسیاری از افراد که نیازمند واقعی هم بودند حتی کمک های سخاوتمندانه‌ای نیز به رزمندگان انجام می‌دادند امیدواریم این مسئله در مرحله جدید یارانه ‌ها وجود داشته باشد.

یارانه 45500 تومانی تغییر نمی کند

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار تسنیم مبنی براینکه آیا میزان یارانه پرداختی در سال 93 با توجه به تغییراتی که در فهرست یارانه بگیرها صورت خواهد گرفت تغییر خواهد کرد یا خیر گفت: پرداخت نقدی در مرحله دوم ادامه پیدا می‌کند و منابعی که در مرحله بعد از محل کاهش فهرست یارانه بگیرها بدست می آید صرف امور بهداشتی و بیمه می شود، در مرحله بعد بیمه عمومی برای همه مردم فراهم خواهد شد و امنیت غذایی برای دهک‌های جامعه انجام خواهد شد.

افزایش قیمت‌ها تدریجی و ملایم است

وزیر اقتصاد درباره افزایش قیمت حامل‌های انرژی گفت: دولت بنا دارد افزایش قیمت‌ها به صورت تدریجی باشد و یکباره انجام نشود چرا که با قاعده مند بودن افزایش قیمت ها مردم و فعالان اقتصادی تغییرات را طی 5 سال تشخیص خواهند داد.

طیب‌نیا ادامه داد: قیمت حامل‌های انرژی همان چیزی خواهد بود که در قانون هدفمندی یارانه‌ها تعیین شده است ولی نکته اینجاست دولت به صورت تدریجی حرکت خواهد کرد.
وی اضافه کرد: برای سال 93 با توجه به شرایط عمومی جامعه تصمیم داریم قیمت ها را به صورت تدریجی و ملایم افزایش دهیم.

طیب نیا در پاسخ به سوال دیگر تسنیم مبنی براینکه دولت دقیقا قیمت حامل‌های انرژی را در سال 93 در چه مقطعی تغییر خواهد داد گفت: از ابتدای سال 93 تغییر قیمت‌های حامل‌های انرژی انجام خواهد شد اما مشخصا از فروردین یا اردیبهشت ماه استارت افزایش قیمت‌ها خواهد خورد.

وزیر اقتصاد در ادامه در پاسخ به این پرسش که اگر افرادی که نیازمند واقعی نیستند نسبت به ثبت نام یارانه نقدی اقدام کنند مشمول چه جریمه‌ای خواهند شد گفت: مجلس این جریمه را مشخص کرده و این افراد تا سه برابر میزان یارانه دریافتی باید جریمه پرداخت کنند.البته فرم‌های خود اظهاری و تعیین کف درامدی این اجازه را به دولت می‌دهد که با راستی آزمایی تشخیص دهند چه کسانی مشمول واقعی دریافت یارانه خواهند شد.

طیب نیا تأکید کرد: تسهیلات و امکاناتی که افراد از دستگاه های مختلف دریافت می‌کند نیز می‌تواند ملاکی برای تشخیص درآمد متقاضیان یارانه باشد چرا که حتما این افراد با توجه به درآمد دریافتی خود نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کرده‌اند.

بنا نداریم اطلاعات شخصی مردم را منتشر کنیم

خبرنگار تسنیم در همین ارتباط ضمن یادآوری اظهارات رئیس جمهور در یکی از گفتگوهای تلویزیونی مبنی براینکه دولت برای تشخیص گروه های درآمدی وارد اطلاعات بانکی مردم نخواهد شد از وزیر اقتصاد پرسید صحبت شما در بند بالا حکایت از این دارد که دولت می‌خواهد برای راستی آزمایی میزان درآمد مردم از اطلاعات بانکی آنها هم استفاده کند آیا تناقضی با اظهارات رئیس جمهور ندارد.

وزیر اقتصاد پاسخ داد:  بنا نداریم وارد اطلاعات شخصی و محرمانه افراد شویم اما اگر کسی درآمد خود را در فرم جدید اعلام کند رسما به دولت اجازه می‌دهد وارد اطلاعات شخصی و بانکی وی شویم، البته ما اطلاعات بانکی مشتریان را به هیچ وجه منتشر نخواهیم کرد.

وی افزود: مردم با توجه به علاقمندی که به نظام دارند قطعا اگر نیازمند واقعی نباشند فرم را پرنخواهند کرد.

طیب نیا اضافه کرد: در سال جاری حدو 42 هزار میلیارد تومان صرف پرداخت نقدی به 77 میلیون نفر شده است این درحالی است که میزان یارانه بگیران بیشتر از جمعیت زنده کشور هستند؛ همچنین کل هزینه های عمرانی بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان درسال جاری بوده این یعنی بیش از 4 برابر هزینه عمرانی که می‌توانست صرف توسعه و آبادانی کشور شود یارانه نقدی پرداخت شده است.

منبع خبر: تسنیم

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:
مشاهده آخرین اخبار فرانشر در همه جا

اقتصادی
پیش‌بینی بازار مسکن در ماه‌های آینده
پیش‌بینی بازار مسکن در ماه‌های آیندهبرخی کارشناسان معتقدند سال آینده با انباشت تقاضا در بخش مسکن مواجه خواهیم بود که اگر دولت فکری برای عرضه مسکن نکند، هجوم خریداران به سونامی در این بخش منجر خواهد شد.
آخرین اخبار
عکس یادگاری الناز شاکردوست و اوباما
عکس یادگاری الناز شاکردوست و اوبامارئيس جمهور باراک اوباما و من يهويى 😁 (پس از )توافق دو جانبه نهایی_تبریک به همه ایران _من افتخار می کنم به ایرانی بودن!
انتشار یافته: 136 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 1
فرستنده: محمد1392/12/06   13:57
یارانه حق همه مردم ایران است چه فقیر و چه ثروتمند اونی که بی نیاز است خودش زحمت کشیده و دلیلی ندارد که دولت حق او را پرداخت نکند
فرستنده: rahim1392/12/07   00:59
به نظر من هم یارانه حق همه مردم ایران است-ودلیلی ندارد به خاطر میلیاردر شدن بعضیها یارانه قطع شود-یه پیشنهاد: قیمتها رو برگردونید به 4 سال پیش یارانه هم ارزونی خودتون- مگه یارانتون به قبض گاز یا برق بیشتر میرسه؟؟
فرستنده: برادری فداکار1392/12/07   09:49
خدای من قرار بود با پولی که از برادرم گرفته بودم تا به نام خودم در یکی از موسسه ها برایش وام گرفته و صرف هزینه ازدواج کنه وام بگیرم نه تنها تا حالا وام نگرفتم چون در حساب بانکیم پول دارم! یارانه هم از دست دادم!!!!!!!!!!؟
فرستنده: مریم1392/12/08   01:25
یارانه حق مسلم همه است هرچه دراین اب وخاک است خداروزی همه بندگان قرارداده هیچکس حق قطع کردن روزی کسی راندارد چون این دیگر اسلام وعدالت نیست
فرستنده: جا مانده1392/12/11   18:07
با شرایطی که پیش رو خواهد بود واقعا خدا به ما رحم کند چون در حال حاضر خانه دارم با وام 50 میلونی و ماشین با وام 7 میلیونی با باز پرداخت ماهیانه 650 هزار تومان با فعالیت 2 شیفته با 2 فرزند حال که صحبت قطع شدن و ندادن یارانه حداقلی هم قطع شود مردن بر ماندن ارزش خواهد داشت
فرستنده: رجا1392/12/12   10:43
سلام،خدا سلامتی بدهد به دکتر احمدی نژاد تا دور بعدی انتخابات نامزد ریاست جمهوری شود واقعا شما در حال فریب مردم هستید ، یارانه ها را بجای افزایش بهای حاملهای انرژی و بعضی کالاهای اساسی دادید حالا بعد از افزایش قیمتها دارید یارانه ها را حذف می کنید این منافقانه است ، نماینده های مردم در مجلس هم که در حقیقت نمایندگان دولت در مجلس شده اند ، وامصیبتا.................
فرستنده: علی رضا علی نیا1392/12/25   18:29
برید یه ذره به مماک بیگانه فکر کنید پیغمبر صل الله علیه وا له فرمودند علم را بیا موزید حتی به چین لازم باشدبروید وا مصیبتا که حقیقتا والله ما مسلمان نیستیم عنوان انرا یدک میکشیم ، تواین مملکت 455000ریال پوله نه پوله
فرستنده: یوسف1393/01/05   00:47
به نظر من قیمت ها را به 2 سال قبل برسانید و کلا یارانه را قطع کنید با اینکه می گویید حاملان انرژی گران نمی شود اما اداره گاز از سال نود ودو در قبوض عملا گاز را گران کرده
فرستنده: احمد1393/01/09   14:41
به نظرمن بايددهكهاي ثروتمندحذف شوندوبه دهكهاي پايين به تناسب فقرشان يارانه دادتاعدالت اجراشودودهكهاي زيرخط فقرمتوسط جامعه شوند......
فرستنده: معصومه1393/01/11   08:13
خداكندكه بيايد
فرستنده: سعید1393/01/12   02:39
همه مردم رو سر کار گذاشتین از اون سهمیه بندی بنزین گرفته که نهایت اونم آزاد داره می شه و این هم همش بهانه بود که فردا این هم از همه می گیرن... چطور تو مالیات گرفتن و قیمت بنزین و انرژی قیمت ها رو با غرب مقایسه می کنین ولی از لحاظ دیگه غربی ها نجس هستن!؟!
فرستنده: مهدی1393/01/15   05:19
پول های دزدیده شده توسط آقایون رو برگردونید به کشور بعد همه پروژه های عمرانی رو باهاش انجام بدین و دنبال گرفتن این چهار قرون از مردم هم نباشید
فرستنده: m1393/01/15   10:05
خودم کردم که
فرستنده: همتی1393/01/15   21:00
با سلام
اینجانب یک شخص فرهنگی بازنشسته از آموزش و پرورش هستم و دارای دو فرزند دختر با تحصیلات عالی از دو دانشگاه معتبر دولتی در تهران ( تربیت معلم - علامه طباطبایی ) میباشم که جویای کار و متاسفانه بیکار هستند.
از شما تقاضا دارم که فرزندان من را استخدام کنید.در این صورت نه تنها از گرفتن یارانه صرف نظر می کنم ، بلکه حاضرم در مقابل برابر یارانه به خزانه دولت کمک کنم.(محمد رضا همتی-کارمند بازنشسته آموزش و پرورش)
فرستنده: behnamnouroze1393/01/15   22:25
یارانم نخواستیم ارزونی خودتون
فرستنده: مهندس مملکت1393/01/16   13:39
حال آدم از این گدا پروریتون بهم می خوره، چه لذتی می برید که مردم رو کردین جیره خور خودتون,اون از سبد کالا تون که از پیر و جوون سرصبح تا غروب زیر برف منتظر یه کیسه برنج هندی که بوی لونه ی مرغ میداد بودن اینم از یارانتون که همه چیزو گرون کردین گفتین یارانه میدین حالا هم که می خواین قطعش کنید قیمتا هم که باز میره بالا. کاش تو ایران دنیا تیومده بودم
فرستنده: علی1393/01/17   13:13
چرا بجای یارانه اشتغال زای واقعی نمی کنید مالیاتش بگیرید این چه سیاستی که دست مردم جلوی دولت دراز باشه دولت داره گدا پروری میکنه
فرستنده: korosh ahora1393/01/17   14:44
باسلام وخسته نباشیدخدمت برادران زحمت کش دولت.من به عنوان یک شهروندقشرضعیف جامعه فکرمی کردم که قراره درفازجدیدیارانه هاازافرادقشرقوی جامعه یارانشون قطع بشه وبه یارانه های امثال مااضافه بشه آخه چراباتورمی که هرسال بیشترمیشه بایدیارانه نقدی همون 45تومن باشه توروبه خدااین انصاف نیست من بایدیه پولی هم روی این45تومن بزارم وپول برق وگازوآب گرون ترشده روبدم آخه 45تومن حتی پوله یکماهه نون ماراهم نمیدهدشمارابه خداقسم میدهم برای یک بارهم کشده یکی ازمسولان45هزارتومن بگیره وبعدسرماه ببینه میتونه فقط وفقط پول برق وگازوآب هرروزگرونترشده روبده پول نان هم پیشکش آخه چرا.....................................................................
فرستنده: معلم1393/01/17   16:26
به نظر من درواقع یارانه حق مسلم همه مردم ایران است.مشکل اساسی مردم گرانی است که در کشور وجود دارد.ودرامد کمتر از 5میلیون باید یارانه دریافت کندنانی که اول صد تومان هزار تومان شده.است.نظر نهایی.قیمت ها برگردد مثل اول. ویارانه همه مردم قطع شود.
فرستنده: yaser1393/01/17   16:48
فقرزدایی عمربن عبدالعزیز رادرتاریخ تکرارکنید.ز
فرستنده: میثم حلفی1393/01/17   17:44
اقای ریس جمهور عزیز مردم شریف ایران بنا به کم پولیه یارانه براشان پرداخت مشود بهشون احتاج دارن ومردم به پول یارانه داران به فرزندانشون برای خرج مدرسه لباس وغیره اجرا میکند
فرستنده: موری1393/01/18   18:29
با سلام
واقعا حق الناس نمی شه چجوری میشه جواب داد حق الناس حق الناسسسسسسسسسس
فرستنده: امیر1393/01/18   23:04
سلام
واقعا مسئولین کشور با این حرکت نشان دادند که لایق پستشون نیستن
به جای اینکه از دزدی های کلان و گزاف جلوگیری کنند. یارانه ی مردم رو قطع میکنند. و دم از فهمیدگی میزنن
فرستنده: نگار1393/01/19   00:05
مگه این پولو دولت برای انرژی پرداخت نمیکنه؟پس چی شد؟ حالا شده بیت المال؟ یا کمک به فقرا؟ واقعا که!
فرستنده: امیر1393/01/19   11:50
کم کم داریم قهطی زده میشیم!والا!
فرستنده: ملکعلی1393/01/19   14:33
من نمیدونم ما چیمون از ملت عراق کمه که هرماه 1میلیون تومان یارانه میگیرین ولی واسه 45 هزارتومان باید سرکشی کنی به مال واموال مردم به حسابشون
فرستنده: E Z R A I L 21393/01/19   16:05
اینا دیگه شورش رو در آوردن
شماها رو نمیدونموم ولی میگن که تحریم ایران به اون دنیا نیز رسیده
بابا ملت ما پت پت میباشد
ME .. . .To
فرستنده: مجتبی بندری1393/01/19   18:26
یوزارسیف زمان کجاست ؟کدوم شهره مابیایم گندوم بگیریم
فرستنده: حسین1393/01/19   19:25
جواب ملتوبدین هشتادمیلیون جمعیت جمعیته زیادی نیست که نتونید بهش رسیدگی کنیداگه به جای چین بودین چیکارمیکردیدواقعاکه بااین مملکت داریتو.جای تآسف داره.
فرستنده: هکر مهدی1393/01/19   20:49
چرا باید دولت 45 هزار تومان یارانه میده اینقدر میکوبه رو سر مردم که یارانه نگیرید مسخرشو در اوردن یا بدین یا ندید والسلام
فرستنده: فرامرز صداقت منش1393/01/19   21:42
باسلام. در این مرحله دوم یارانه شغل مشخص نشد. و2از نظر حقوقی نیز مشخص نیست آیا دریافتی ملاک است.حقوق ثابت!!!!من یک مستمره بگیر تامین اجتماعی هستم.دریافتی من با مزایا 628000تومان است.بدوین مزایا491600تومان است.من کدام گزنیه راضربدر بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1- تعداد خانوار شما چند نفر است؟
شما خالص دریافتی یعنی مزایا و یا هرچیزی که دریافت میکنین رو تقسیم بر تعداد خانواده بکنین و سپس گزینه مورد نظر رو علامت بزنین یعنی اگه خانواده دو نفری باشید مبلغ 600 رو به دو تقسیم کنید و گزینه 300 رو تیک بزنید

فرستنده: زهره1393/01/20   10:14
با سلام حقوق پدر من 1000000 تومان ميباشد كدام گزينه را بايد بزند آيا بايد به تعداد افراد تقسيم شود و خود سرپرست هم جزء افراد ميباشد؟؟؟
بله بایستی به تعداد افراد خانوار به همراه پدرتون تقسیم گردد
فرستنده: زهره1393/01/20   10:27
با سلام حقوق پدر من 1000000 تومان ميباشد كدام گزينه را بايد بزند آيا بايد به تعداد افراد تقسيم شود و خود سرپرست هم جزء افراد ميباشد؟؟؟
بله بایستی به تعداد خانوار به همراه پدرتون تقسیم بشه
فرستنده: منصور1393/01/20   10:28
سایت ایراد دارد چرا درست نمیکنید ارجیف میبافید
فرستنده: اهورامزدا1393/01/20   11:20
اول سلام
دوم من دلم می سوزه که کشور ایران به این خوبی مردمان به این مهربونی و مهمون نواز ولی دلتمردان و آقا زاده هایی که بیشتر به حروم زاده میخورند مملکت رو دارند پایمال میکنند از اسم شهدا استفاده می کنند برای منافع خودشون والا اگر شهیدان ما میفهمیدن که اینها اینجوری کشور به این آبادانی رو به یک کویرو صحرای خشک تبدیل میکنند عمرا اگر میرفتند جبهه ....!!!!!!!
فرستنده: سجاد1393/01/20   12:29
لطفابا جدیت کامل این کار را انجام دهید
فرستنده: حامد1393/01/20   19:06
اين سايت كه واسه ثبت نام هست خرابه هر چي شماره حساب بهش ميدي ميگه شماره حساب صحيح نمي باشد فكر كنم الكي هست
نه اگه با این مشکل برخوردی یه سر به بانک بزن و حتما شماره حسابت رو چک کن
فرستنده: رسول اسدی1393/01/20   22:48
آیا دریافت یارانه در مرحله دوم افزایش می یابد
مشخص نیست
فرستنده: مسعود1393/01/20   23:33
من نمیدونم ما آخرش کجا میخوایم برسیم با این سیاست هامون؟؟
ازین ور بنزین رو گرون کنید ازون ور قیمت ماشین رو!!
از یه طرف قیمت ها برن بالا از طرف دیگه ....
یه ذره یایرانه میدید اونم چنان منتی رو سرمون میزارید که انگار ...
تا کی باید ملت ما این بدبختی هارو تحمل کنن خدا میدونه
ولی متاسفم واسه عملکرد نظام در این چند ساله
بااینکه مقام معظم رهبری تمام تلاششون رو دارند میکنن ولی دولت؟؟!!
نمیخوام از دولت خاصی پشتیبانی کنم اصلا دولت قبلی از نظر اقتصادی وضعش بسیار بدتر از دولت فعلی بود
ولی این دولت هم با این همه سرو صداش تازه رشد اقتصادیمون رو به صفر رسونده((قبلا منفی هفت بود!!))
واقعا متاسفم برای افرادی که تا قبل از انتخابات چه قول هایی که نمیدادن ولی الان؟؟!!
حرف برای سخن زیاد دارم ولی کو گوش شنوا؟؟
سر خودمم الکی درد میارم آخرش چی؟؟
خدانگهدارتون
فرستنده: Rahim1393/01/20   23:36
اینم از عدالت آقای روحانی؟؟
بابا من پوبدار از کجا معلوم سال دیگه هم پولدار باشم؟؟
شاید من سه ماه دیگه ورشکست شدم!!
اون موقع آیا اجازه داده میشه ثبت نام کنم؟؟؟
پس من همین الان ثبت نام میکنم اگه تاییدم نشدم بازم میرم دنبالش تا حقم رو بگیرم
بعدشم من اصلا از لج اینا میرم یارانه میگیرم وگرنه من به یارانه نیازی ندارم اونقدر گفتن اونایی که پولدارن ثبت نام کنن از لجشون هم که شده میرم ثبت نام میکنم ولی شماره کارت یه زوج جوون رو میدم!!
فرستنده: جواد1393/01/22   09:55
خداکنه چهار سال اقای روحانی زود تموم بشه بازم احمدی نزاد بیاد اینقد گرانی هست که ما به نان شب محتاجیم بازم نماینده در مجلس در سکوت
فرستنده: حسین1393/01/22   14:15
احمدی نژاد میلیاردها بالا کشید البته توسط دولت بازگردانده شد حالا اون پول رو به مردم دهید انقدر به فکر خودتون نباشید یا علی
فرستنده: محمد1393/01/22   16:45
واقعا .خجالت بکشین یارانه 45500 به درد چی میخوره.پول برق رو بدیم یا گاز؟یا بنزین.یا هرچیزی که وجود داره تو این کشور.واقعا ما خیلی بدبختیم.میلیارد ها پول دزدیده میشه از این کشور بعد ما لنگ این 45500 موندیم
فرستنده: حسن1393/01/22   23:18
سلام . خواهشا این یارانه را از مردم نگیرید مخصوصا خانواده های بی سرپرست که اصلا پول نون هم ندارند
فرستنده: الهام1393/01/23   11:16
سلام
من تازه ازدواج کردم و دریافت یارانه از طریق خانوار پدرم بود 2 روز پیش پدرم ثبت نام کرد ولی اسم منو داخل فرم اینترتنی ثبت نام نکرد تا بتونم در فرم شوهرم ثبت نام کنم اما الان ممیگن چون جدا سازی انجام ندادی باید منتظر باشی و روی فرم پدر دوباره ویرایش و ثبت نام کنی کمکم کنید فردا نوبت ثبت نام شوهرمه اسمم رو توفرم شوهرم وارد کنک یا بذارم نوبت ویرایش بذارم توی فرم پدر؟؟؟؟؟لطفا الان ج بدین
نه نمیتونین اینکار بکنین
منتظر اطلاعیه های بعدی سازمان باشید
ولی همسرتون مثل قبل ثبت نام بکنه
فرستنده: الهام1393/01/23   11:33
خواهش میکنم امروز جواب سوال منو بدین
پاسخ داده شد
فرستنده: الهام1393/01/23   12:24
ببخشید من خوب متوجه نشدم باید اسم من توی کدوم فرم ثبت بشه؟؟؟؟ ویرایشی پدر یا فردا توی فرم همسرم؟؟؟؟؟؟
الان من باید چطور ثبت نام کنم خودمو؟؟؟؟؟
در فرم پدرتون باید ثبت نام کنید که چون بسته شد باید منتظر اجازه اصلاح از طرف سازمان هدفمندی باشید
فرستنده: الهام1393/01/23   12:26
سپاسگزار میشم جواب سوالاته منو بدین ممنون از لطف شما.........
فرستنده: زینب1393/01/23   16:20
سلام
خسته نباشید
امروز تیوی اعلام کرد کسانی از عضو خانوار که ثبت نام نشده ا ند یعنی اگر 6 نفر بودن 5 نفر ثبت نام شده میتونن به طور مستقل در طی این 10 روز ثبت نام کنن. من جا مونده از کل خانوار هستن 30 ام مستقل ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
من اطلاعی از این خبر ندارم
فرستنده: سعيد1393/01/23   17:21
يارانه فقط بايد به قشر مستاجر داده شود و كليه مالكين از پرداخت يارانه حذف شوند در ضمن تعداد ي از مستاجرين كه داراي درآمد بالا و خانه هاي اجاره اي بزرگ مي باشند نيز بايد يارانه اشان قطع شود
فرستنده: زینب1393/01/23   17:46
سلام مجدد
زمان ویرایش و اصلاح رو میفرمایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشخص نیست ولی احتمالا 30و 31 فروردین
فرستنده: سارا1393/01/24   17:01
شما که زحمت میکشید برامون پیگیر بشید که زمان دقیق ویرایش فرم های یارانه کی میشه؟نمیدونیم از کی بپرسیم کاش دکمه ویرایشی وجود داشت تا خطامونو اصلاح کنیم
تشکر از لطف شما
به احتمال زیاد امکان اصلاح وجود خواهد داشت و تاریخ ان نیز احتمالا 30 و 31 فروردین خواهد بود

ولی خود سازمان هدفمندی فعالا چیزی اعلام نکرده
فرستنده: زیبا1393/01/25   10:41
سلام
این خبر رو خوندم ثبت نام نکردم نه در فرم همسر نه در فرم پدر
کار درستی انجام دادم؟؟؟؟؟
باید منتظر خبر از سوی سازمان باشم یا شما اطلاعی دارید؟؟؟؟؟؟


خبرگزاری ایسنا: معاون برنامه ریزی استانداری تهران اعلام کرد: سه گروه از شهروندان سرپرست خانوار برای دریافت مرحله دوم یارانه ها ثبت نام نکنند.

نعمت الله ترکی گفت: آن دسته از شهروندان سرپرست خانوار که تازه ازدواج کرده و در مرحله قبل زیرپوشش سرپرست خانوار (پدر یا مادر) بوده اند نمی توانند تا 29 فروردین ماه برای دریافت مرحله دوم یارانه ها ثبت نام کنند.
اونقدر که ما از خبرها اطلاع داریم طبق گفته سازمان هدفمندی شما بایستی مانند قبل در زیر مجموعه خانواده خودتون ثبت نام می کردید بعدا طی فراخوان سازمان در اردیبهشت خودتون رو جدا می کردید
فرستنده: amir1393/01/25   15:26
لطفا از آقای رئیس جمهور بپرسید که اگر یارانه ی کسانی که مقروض بانک ها هستن قطع کنید تکلیف اقساط باقی مونده چی میشه؟ روحانی جان نگو که خودت اقساط باقی مانده را پرداخت میکنی که ......
فرستنده: الی1393/01/25   16:18
واقعا که ......این 45 هزار دردی رو دوا نمیکنه همه چیزا از 2 سال پیش تا ب حال داره یواش یواش و یهویی بالا میره اصلا فکر مردمم نمیکنن من نمیدونم این عدالت داره کجا میره ............
من از هر کی میپرسم میگه یارانه رو نمیخوایم ولی قیمتا برگرده به دو سال پیش....................
یارانه یک قلم و ثابت و کم................
ولی تعدد اجناس گران شده بی نهایت و قیمتها در حد بالا روزانه در حال افزایش...........
چرا سران فقط به فکر خودشونن
اونا اونقد حقوقشون بالاست که خودشون باید خجالت بکشن و یارانه نگیرن نه اینکه با حالت افتخاری اعلام کنن نمیخوایم افتخاری نیست براشون.......................
افتخار این بود یارانه برای مردم چندبرابر بشه و قیمتا پایین بیاد
نه اینکه یارانه ثابت و قیمتها افزایش واقعا نمیدونم این سران چطوری میخوان این دنیا و اون دنیا جواب ملت رو بدن......................
فرستنده: عبدا...1393/01/25   17:23
آیا اگر منرلی به نام سرپرست و همسر باشد تکلیف چیست در موقع ثبت نام . آیا هردو مالک حساب می شوند
خیر فقط یکی را علامت بزنید
فرستنده: رامین1393/01/25   23:46
از دولتمردان تقاضا داریم پاسخ دهند نهصد میلیون تومان هزینه پیامک تبریک نوروزی دکتر روحانی از کجا پرداخت شد؟
پاسخ دهید تا از یارانه انصراف بدیم! من یکی خدایی از اخبار پاسخ این سوال رو بشنوم انصراف میدم!
فرستنده: الهام1393/01/26   10:43
با سلام یک زن بی سرپرستم ازسال89تا الان یارانمونبخاطر ضمانت گیر وام بانکه و تنها درامدمونه توروخدا چجور حسابو عوض کنیم
متاسفانه نمیشه حساب رو در این مرحله عوض کرد
فرستنده: رش1393/01/26   18:57
من ثبت نام کردم ولی اس ام اسی نیامد چکار باید بکنم
پیامک زمان بر هستش تا برسه
اگه پیغام ثبت نام با موفقیت انجام شد رو دیدید کار تمام هست
فرستنده: محمد1393/01/27   10:20
سلام
اگه عضوی از خانوار سهواً ثبت نشده میشه 30ام جدا ثبتنام کنه میترسیم زمان ویرایش رو اعلام نکنه یا اصلا ویرایشی در کار نباشه
خیر جداگانه نمیتونه ثبت نام کنه
احتمال زیاد امکان ویرایش بزارن
فرستنده: عبد خدا1393/01/28   14:18
سالی كه نكوست از بهارش پیداست .حتما یارانه دادنتان هم مثل تخصیص ناعادلانه و ظالمانه سبد كالاتون هست كه ملیونرها رادادید اما خیلی از فقرا را از قلم انداختید-اصلا كارتان زیربنائی نداره چرا كه در پرداخت یارانه حقوق- ماشین -درآمدهای متفرقه اقساط وام و.....را لحاظ نكرده اید وبد تر از همه اینكه اصلا شما آمار درست وحسابی كه به آن استناد كنید ندارید .فقط خدا رحم كند
فرستنده: محسن1393/01/28   15:42
اگه درامدی در سال 93 نداشته باشیم چکار باید بکنیم نمی دونم کی این فرم رو طراحی کرده اما زیر بنایی نیست
فرستنده: محمد1393/01/29   08:34
دادن پول نقد اشتباه بزرگی بود الان هم دلشون نمیاد پول بدن انگاری مال باباشونه یه عده اصلا نمیدن همه چیز گرون میکنن یارانه افزایش نمیدن یه دفعه بگو بریم بمیریم دیگه فکر اون دنیاهم باشید خدا خدا خدایی هم هست
فرستنده: مونا1393/01/29   17:08
باسلایم لطفا مراراهنمایی نمایید شماره همراه خود را اشتباه تایپ شده است آیا شنبه 30 فروردین می توانم ویرایش انجام دهم. با تشکر از شما
امکان ویرایش احتمالا خواهند گذاشت ولی فعلا چیزی اعلام نکرده اند
زمانش مشخص نیست
فرستنده: behzad1393/01/29   23:39
شماها ملت رو بد بخت کردین.
فرستنده: الی1393/01/30   09:30
سلام
امروز 30ام و خبری از ویرایش نشد چیکار کنیم؟؟/؟
شما اطلاعی ندارید
فعلا چیزی اعلام نکرده اند اگه خبری بود حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد
فرستنده: الی1393/01/30   10:20
سلام مجدد
الان وارد سایت رفاهی شدم نام کاربری و کلمه عبور میخواد و این یعنی ویرایش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من چیزی ندیدم
فعلا فقط امکان انصراف رو گذاشتن
فرستنده: الی1393/01/30   10:27
من وارد میشم آدرس آپی رو زده و نام کاربری و رمز عبور به احتمال 90% ویرایش باشه.
من همچین موردی که شما می فرمایید رو نمیبینم
فرستنده: الی1393/01/30   10:48
شاید فقط میدونه من به ویرایش نیاز دارم برام اومده ولی حالا نزدم گفتم تا بعد ظهر شاید خبری شد...
آدرس IP شما : عدد مورد نظر را وارد کرده


نام كاربری :

کلمه عبور :

مرا به یاد بیاور!
فرستنده: الی1393/01/30   16:14
سلام
من به این یارانه نیاز دارم هر چند خیلی در برابرگرانی ناچیز و کمه،حقمه
سهوا اسمم تولیست خانوار نرفته
گفتن 30ام ویرایش هست ولی نیست
جداگانه ثبت نام کنم؟
تو رو خدا راهنمایی کنید منو..............
زیاد مزاحم شما شدم ولی اون شماره هایی که تو سایت هست ج نمیدن فقط شما لطف دارین کسی جواب منو نمیده جز شما...................
دوست عزیز جداگانه نمیشه ثبت نام کرد
ولی به احتمال زیاد ویرایش خواهند گذاشت و یا راه حلی برای کسانی مثل شما آماده خواهند کرد
اصلا نگران نباشید فقط زمان اینکار دقیقا معلوم نیست
فرستنده: الی1393/01/30   16:46
انشاله ممنون
فرستنده: بی نام1393/01/31   11:00
یارانه فقط حق زنهای بی سرپرست و بچه های بی وضاعت ومستجر توره خدا قیمت خونه اجاره ای ببرید پاین انقداجاره ندیم بی کسی بی پولی خیلی سخته
فرستنده: ن1393/01/31   11:08
سلام کاش پول نان وبرق گاز انقدگران نمیشد.من طلاق گرفتم و یه بچه دارم که 4ساله پیشه خودم بود ولی یارانش میرفت به حساب باباش و زن باباش میخورد .توره خدا یه کم اجاره خونه ببرید پاین هرچی کار کنم بیشتراز اجاره خونه نیست با این گرونی چکار کنم .شماراهنمایی کنید
فرستنده: ع1393/01/31   12:18
باسلام دریافتی ماهانه،ما2600000تومان+300000تومان است بنابه گفته شما تقسیم بر3نفر نکردم وگزینه بین 1میلیون تادو میلیون زدم دراین صورت نیاز به اصلاح دارد لطفا راهنمایی کنید.
من متوجه نشدم تقسیم به 3 کردین یا نکردین؟
ولی در هر صورت طبق گفته منابع مختلف امکان اصلاح قراره بزارن هرچند تاکنون سازمان چیزی اعلام نکرده
این مشکل محاسبه میانگین درآمد خانوار خیلی ها رو به مشکل انداخته
فرستنده: محمد1393/01/31   12:32
به قرآن نامردیه 45500میدن.ازعمد500تومن میدن یعنی حساب کتاب ما دقیقه ذره به ذره محاسبه شده.بااین وضع منتظره امام مهدی هستند اگه اون بیاد توکمرتون میزنه. اون واجدادش از نامردی ودنیاطلبی متنفرند به خدا
فرستنده: ح1393/01/31   17:08
باسلام درآمد ماهیانه من1300000 تومان است و تعدادخانوار من5 نفر می باشد ، من کدام گزینه درآمدی رامشخص کنم لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
بین یک تا دو میلیون
فرستنده: الی1393/02/01   16:05
سلام
من خبری دیدم که میشه بری استانداری شهر خودت و اصلاح روانجام بدی درسته؟؟؟؟؟؟؟
زمان اصلاح فرم های ثبت نام یارانه نقدی
شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):فرماندار شهرستان دلفان گفت: کسانی که در مرحله اول ثبت نام یارانه نقدی را انجام داده اند برای اصلاح و ویرایش فرم هایشان بعد از پایان زمان ثبت نام به فرمانداری یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز)،و به نقل از دلفان امروز؛ در چند روز گذشته تعداد زیادی از مردم شهرستان دلفان در خصوص امکان اصلاح و ویرایش فرم های ثبت نام یارانه نقدی با دفتر پایگاه خبری تماس گرفته و خواستار پیگیری این موضوع شدند.
فرماندار شهرستان دلفان در خصوص اصلاح و ویرایش فرم های ثبت نام یارانه نقدی گفت: تا پایان زمان ثبت نام این امکان وجود ندارد اما متقاضیانی که در مرحله اول ثبت نام را انجام داده اند، می توانند پس از اتمام زمان ثبت نام با مراجعه به فرمانداری یا دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ویرایش و اصلاح فرم های ثبت نامی اقدام نمایند.
باقری همچنین از کنترل نظارت بر مراکز ثبت نام در شهرستان دلفان خبر داد و افزود: کسانی که اقدام به دریافت وجوه بالاتری نمایند را به تعزیرات معرفی خواهیم نمود.
من خبری در این مورد ندیدم
ولی از منبع موثقی شنیدم که قرار در اردیبهشت این امکان رو بزارن
ضمنا قرار شده به هرکی ثبت نام کرده یارانه بدن
فرستنده: الی1393/02/01   17:37
مرسی
من که ثبت نام نکردم واسه همین ویرایش رو میخوام تا داخل فرم پدر اسمم رو اضافه کنم چون تازه ازدواج کرده بودم اسمم رو تو لیست پدر این دفه ثبت نام نکردم تا جداگانه با همسرم ثبت نام کنم که نشد
انشاله ویرایش رو بذارن تا منم ثبت نام کنم
با تشکر از شما
فرستنده: علی1393/02/02   11:46
به نظرمن مسولین بایدطوری در مورد یارانه تصمیم بگیرند که انهایی که خانه ندارند اجاره نشین هستنداز جایی حقوق نمی گیرند واقعا نیازمند یارانه وکمک دولت نیازمندن.باتشکر.
فرستنده: مریم1393/02/02   12:48
واقعا حیف مردم ایران که گیر همچین دولت مردایی افتادن
45500میدن اونوقت 4برابراونو با پول اب و برق و...و گرونی ازمون پس میگیرن!!!!!
فقط میگم متاسفم واسشون مملکت خراب کردن
کجایی اقای احمدی نزاد
فرستنده: رامین1393/02/02   18:51
واقعا این بازیها چی سره این ملت در میارید خوب ریس و روئسا رو قطع کنید بقیه میمونه فقیر بیچاره ها

این دیگه هدفمندی میخواد شاخ غول میخوان بشکنن
فرستنده: خسته1393/02/03   09:52
سلام/اگر کسی شماره حسابشو اشتباه وارد کرده چطور میتونه درستش کنه؟
اگه شماره حساب اشتباه باشه که اصلا نمیتونه وارد سیستم بشه!!!
کاری نمیشه کرد
فرستنده: بی نام قابل انتقال به غیر1393/02/03   16:39
ببین چطور مردم رو بازی میدن واسه 45000 تومان ! اینهمه وام های بلاعوض ، کم بهره و میلیاردی و ... به افراد خاص (!) میدن اونوقت جون آدمو به لب میرسونن واسه دادن 45000 تومانی که در ماه 7،8 برابرشو از راه های مختلف از ادم پس میگیرن ! خب روتون نمیشه به مردم بگین یارانه نمیدیم ؟ چرا تحقیر میکنین مردم رو بخاطر 45 تومن !؟ به جای این چیزا به فکر مسائل مهمتر باشین مثلا یکیش ازدواج جوونا ! منه جوون 26 ساله جرات نمیکنم اسم ازدواج رو بیارم یا حتی بهش فکر کنم،میلیونها نفر مثل همین مشکلو دارن و خیلی مشکلات دیگه ! حلال مشکل نیستید دست انداز هم نباشید.
فرستنده: خاطره1393/02/04   11:57
خانواده من به موفق به ثبت نام نشده اند واقعا به این یارانه نیاز دارند الان تکلیف چیست؟لطفا جواب دهید؟
فعلا کاری نمیشه کرد
فرستنده: خودش1393/02/04   12:41
آخه این یارانه خیلی کمتراز حق واقعیه مردمه.حداقل هرایرانی باید195000تومان بگیرد.ولی هیچ که نمیدن روزبه روز گرانی بیشترمیشه.چکاربایدکرد؟حرفم بزنیم میزنن تودهنمون.
فرستنده: صادق1393/02/04   13:57
باسلام وصلوات به خاتم انبیاء محمد مصطفی ص -آرزو ی ما کشوری باآرمانهای بزرگ وخداپسندانه بود ازشما مسئول محترم می پرسم آیااینطور هست؟ کشوری که مردمش بخاطر عقایدشان قیام کردند وکشته هادادند. یادم می آید زمانی اعلام کردند که اگراز تهران به شرستانها برگردیم شامل حمایت دولت خواهیم شد کجا رفتند آن همه وعده ووعیدها من حدود نه ماه به شهرم برگشتم وبا دوتا بچه دنبال کار می گردم دولتی ها که قربانش حتی خصوصیها هم باپارتی بازی نیرو می گیرند حالا اگر کسی نه پارتی ونه پول داشته باشد به نظر شما مقام مسئول چه باید بکند آیاازدیوار مردم بالا رود چه کسی می تواند پاسخ مرا بدهد آیا این درست است پول مملکت توی جیب یک عده خاصی برود وبقیه بخاطر فقر دست به خیلی ازکارهای خلاف بزنند بعدا اسممان هست مسلمان. آرزوی توفیق وسلامتی برای همه مردم با شعور ایران دارم. امیدوارم قدری بیشتر به جوانان اهمیت بدهید خدانگهدار
فرستنده: م1393/02/05   09:09
سران کشور خواهشا دیگه دم از عدالت علی نزنید
فرستنده: فاطمه1393/02/07   15:35
همه چیز بهم ریخته واقعا گرونی بیداد میکنه حداقل یارانه رو بیشتر میکردید
فرستنده: هوار1393/02/07   16:07
سلام
ای کسایی که میتونید صدای مارو به گوش کسایی که عامل گرونیین برسونین خواهشا صدای ما فقیر فقرا رو به گوش شکم سیران از گرسنه بی خبر برسونید !سرانی با 4 کار و حقوقهای میلیونی یارانه میخوان چیکار!!!
بنده خدایی روز اول به خاط مشکلات سایت 2 نفر از خانوار رو ثبننام نکرده این کارگره گرسنه بشه انصرافی!لطفا ویرایش رو بذارین تا اون بنده خدا اصلاح کنه چطور دلشون میاد حقه 2 بچه کارگر رو بخورن اونوقت گردن کلفته دیگه یارانه بگیره واقعا داد مردم از گرونی ای داد از گرونی ................
فرستنده: Khng of BMA1393/02/07   18:53
مهدی میاد همتون باید جوابش رو بدید.45تومن یارانه میدی یه عده ای نمیخوای بدی همه چی میخوای گرون کنی مبلغ یارانه هم زیاد نمیکنی از امام زمان هم دم میزنی.کاری میکنی دیگران از اسلام بدشون بیاد به نظر شما این رسم مردونگیه؟؟؟؟
فرستنده: ملت1393/02/07   22:01
لعنت خدا بر ستمگر . من یک دستفروش (جوراب فروش)
در شهر قم هستم.اما شهرداری شهر قم بسیار اذیت کرده و اجناس مارا میگیرد . مگر نان حلال در اوردن اشکال دارد . ما که سرمایه ای برای باز کردن مغازه نداریم باید برویم و بمیریم .
فرستنده: مجتبی1393/02/08   02:25
سسلام بنده باعرض سلام خسته نباشید به تمامی زحمتکشان این سایت من همیشه به این فکر میکنم همه میگفتن اگه روحانی بیاد وضع این ملت درست میشه ولی بدترم شد ماازسرتا پا تو این کشور مشکل داریم جه برسه به یارانه من یقین دارم اگه احمدی نژاد دوباره بیاد کشورمون سربلند خواهد شدبهترین روش برای بهبود این وضع جامعه این هست که کاسه ای در دستمون بکینم بریم گدایی همین؟؟؟
فرستنده: مجتبی1393/02/08   02:33
من لیسانس هستم یه سال هم نامزدم ولی به خدا جند ماهه به یکی از اداره ای که بابام کار میکنه رفتم مدیرش قول داده بود حتما اسمتو ثبت میکنیم شروع به کار بشید نزدیک 5 ساله کار میکنم ولیحی امروزو فردا میکنن حقوق میدیم خبری نیست الانم جرات نمیکنم عروسی کنم جون هرجی کارم میکنم به شبم نمیرسه موندم جه کنم ازدواج کنم یا طلاق بدم با این وضع من نمیدونم جوان ها جیکار کنن روز به روزم مملکت به فلاکت کشیده میشه لطفا راهنمایی کنید ما دردمون را به کی بگیم
فرستنده: روح الله1393/02/08   16:11
واقعا که همه چیز رو گرون کردید ولی میزان یارانه همون45500 میمونه
فرستنده: مژگان1393/02/08   22:48
آقا دولت جان ، جان هرکسی راکه دوست داری یارانه رو اضافه کنید ،45500رو بکنید 46000 یعنی 500 اضافه بشه...چیه خوب پول یه نون که میشه
فرستنده: مهدی1393/02/09   05:38
یه مثلی قدیمی میگه بجای اینکه به یه نفر ماهی می دی به او ماهی گیری یاد بده.اهای مسئولین اشتغالزایی اشتغال زایی
فرستنده: عبداله1393/02/09   11:03
سلام یارانه اردیبهشت 93 چقدر خواهد بود؟
45500
فرستنده: khanemansooz1393/02/09   17:24
سلام من ميخوام يارانموازپدرم جداكنم ويارانم به حساب شوهرم واريزبشه چطورميتونم جداكنم؟
فعلا باید منتظر اطلاعیه سازمان باشید
فرستنده: رحمت1393/02/09   18:30
بانام اسلام كوبيديد مردم و اسلام را. شما ها ديگر کي هستين.
فرستنده: منتظران مهدی1393/02/11   01:58
شما رو به هر کسی می پرستید دست بردارید از این کارهاتون.مردم مسخره خودتون نکنید.اول قیمت حامل های انرژی رو 200 درصد می برید بالا بعد یارانه 45500 تومانی می دید که به خدا اگر به گدا بدید جلوتون پرت میکنه.یه خورده از خدا بترسید.همه این کارهاتون جوابگویی داره .انقدر خون مردم رو و شیشه نکنید
مهدی جان خدا کند که بیایی و ریشه ظلم را بزنی انشالله
فرستنده: هارای1393/02/12   09:49
سلام واقعا پشیمانم به این روحانی رای دادم.
فرستنده: مهدی1393/02/12   15:14
اگریارانه را می خواهیدزیاد کنیدقیمت وسایل رازیاد نکنید.باتشکرفراوان
فرستنده: الهام1393/02/13   12:19
سلام
میگن آ روحانی باید اجازه ویرایش فرم یارانه بده یعنی چی؟؟؟؟
چ ربطی داره!!!!!!!!!!!!!!
کسی که اشتباه میکنه بابدم بذترن درسش کنه
این چ وضعیه!!!!
کی باید اجازه اصلاح فرم بده؟؟؟؟؟
بش بگیم
فرستنده: حسن1393/02/14   11:24
این قانون هدفمندمسخره رارها کنید مملکت را به صورت قانونمنداداره شودوجلوی سوءاستفاده هاگرفته شودتنها2سال قانون رعایت شود کشورثبات پیدامی کندو این مردم اعصابشان راحت باشد مشکلاتشان راخودشان حل می کنند
فرستنده: رویا1393/02/15   11:17
واقعا زندگی رو برامون سخت کردین حالا نه شرایط درسوداریم نه شرایط ازدواجو
فرستنده: محمد1393/02/15   16:11
سلام
ای کسایی که درصد گرانی را یه نفع خود و سران بالا میکشید.
آیا به فکر عواقب این دنیا (که خوش میگذرونید)اون دنیا اون دنیا رو کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میگید درصد حقوق ها بالا
ولی نمیگید کسایی هستند حقوق ندارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیگید اونایی که درصد اضافه میکنید بازم از خودتون هستن خوشبحالشون!!!!!!!!!!!!!!
به فکر کارگران روزمزد بی اضافه درصد
به فکر بی سرپرستان بی حقوق
به فکر بیکاران بی حقوق
فقط به فکر دولت و دولتمردان حقوق بگیر دولت هستین!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایی هست در این نزدیکی
بترسید از آن روز
فرستنده: حسینی1393/02/16   10:11
چهل وپنج تومان یارانه برای ملت بزرگ ایران خیلی کم است من صدو ده تومان یارانه به مردم خواهم داد.
فرستنده: ابی1393/02/16   14:22
انشاالله امام زمان ظهورمیکنه کسایی که دارن به مردم ما ظلم میکنن روازبین ببره به امیدآن روزیاصاحب الزمان
فرستنده: ن1393/02/17   11:12
شما قیمت ها را برگردونین به دوسه سال پیش یارانه هم ارزونی خودتون. هر دولت جدیدی که میاد بلایی به سر مردم میاره و مردم را درتنگنا قرار میده که آدم میشینه میگه خدا بیامرزه دولت قبلی را... واقعا متأسفم برای خودم ومردمم .....
فرستنده: رها1393/02/17   12:26
باعرض سلام وخسته نباشید..حتمابخونین خیلی زشته که به خاطر 45 هزارتومن احمدی نژاد اینقدرهمه چی ریخته بهم اینقدرنگین احمدی نژاد احمدی نژادچرا نمیگین 8 سال پیش دولت سیدمحبوب آقا خاتمی بنزین 40تومن بود بعد 100تومن شداحمدی نژادازکجا پیداش شد اومداز100تومن کردش 700 تومن پراید 5-6 میلیونی کردش 12میلیون ماستی میخریدی 250تومن احمدی نژاد اومدخرابش کرد بنزیین 100روکردش 700 پول بنزیین وازخودتون گرفت همون پول خودتون وکرد یارانه اجناس روزبه روزمیرفت بالا اعتی یعنی حالا روحانی بنزیین 700رو کردش 10000 فقط 300اضافه کردداد همه بلنده چرانمیگین ازوقتی اومده قیمتا ثابته تغغییر نکرده تونسته جلوقیمتابگیره اینقدر بی انصافی نکنین اول فکرکنین بعدقضاوت کنین..درسته رفت بالا ولی تمام مقصراتودولت احمددی نژاد افتاد اگه سخنرانیشم گوش میدادین خودش گفت که کاری میکنم که دولت بعدازمن نتونه درستش کنه.خداقوت.به امید ظهورامام زمان باذکرصلوات.
فرستنده: ناهید1393/02/17   14:50
احمدی نژادم در شروع دولتش از این حرفا زیاد زد حالا 4سال دیگه می بینیم که چطور حسرت همین روزامونا بخوریم.تو ایران فقط باید حسرت روزای گذشتتا بخوری...
فرستنده: حرف حقیقت1393/02/18   09:12
حسرت کدوم روزارومی خوریم بله وقتی خودمون نمیدونیم به کی رای بدیم همینه دولت احمدی نژاد فقط خونه های طرح مسکن واومددادبایارانه وچندتامدرسه ساخت اگر همون اول به همین جناحای چپ رای داده بودیم این همه گرونی به سرمون نمی اومد.دولت قبل اومدن خزونه روخالی کردن رفتن بله راسته که احمدی نژادپراید 5 میلیونی روکرد17 میلیون روحانی 3میلیون زیادش کردچرااینارونمیگین.دولت روحانی حقوق آموزش وپرورش 25 درصدزیادشد.زایمانای طبیعی مجانی شدقبلاکسی توبیمارستان بستری میشدمثلاباید90هزاتومن میدادالان باید 10هزارتومن بده چنددرصدکاهش پیداکرده این چیزارونمیبینین فقط میگین احمدی نژادکسی که سنجیده فکرکنه این حرفارونمیزنه.هرچی خراب شد تودولت قبل بود که هنوزم این دولت داره تاوانش وپس میده بدنام شده.
فرستنده: مهدی1393/02/18   14:48
با توجه به توام زیاد مبلغ یارانه کافی نیست.منی که یک تازه ازدواجم چرا با این مشکلات روبه رو بشم و باعث اختلاف در زندگی جوانها میشه .لذا از شما دولت خواهشمندیم به مشکلات مردم رسیدگی بشه نزارید جنگ در خودم مردم به وجود بیاد
فرستنده: مریم1393/02/19   00:13
با سلام-لطفا اینم به آقای روحانی بگیدکه اوناییکه رو یارانه شون بر اقساطشون-شهریه دانشگاشون-وووحساب کردن چیکاربایدبکنن؟اصلا آقا داداش من درآمدش هرچی هست درسته تو1 خونه زندگی میکنیم ولی مگه داداشم میدونه من لباس برا پوشیدن ندارم؟مگه میدونه من حتی کرایه تاکسی ندارم برم شرکتهارزومه بدم شاید دلشون رحم اومدبامدرک فوق لیسانس مدیر فروش استخدامم کردن که 3 ماهه دارم میگردم همینشم نیست که نیست 29 سالمه تاکی از بابام کرایه تاکسی بگیرم؟جناب روحانی عزیز حداقل به درد دل این ملت گوش بده واقعیا خودت گوش بده بخون این پیاماممون رو اون از جنگ که همه جووناروشهیدکردین این شد نتیجه ش بی شوهری دختراتوت واوضاع فسادجامعه وزیرسوال اومدن اسلاممممم اینم از وضع اقتصادی کجایی امام خمینی بیا ببین اشکامو!آقا اصلا یارانه تونو نمیخایم کار بدین بریم کار کنیم فوق لیسانس تربیت بدنیم بیکارم خدایا خودت به داد ملت برس این از استخداماشون اینم از.....
فرستنده: تینا1393/02/20   02:05
من 20 سالمه یارانمو از بابام میبرم میرم پفک میخرم میخورمیم خجالت داره 45500 دهن ی بچه رو پر نمیکنه چ برسه ب سرپرست خانوار
فرستنده: روح الله1393/02/20   12:42
سلام به نظرمن قیمت ها را برگردونید به 5سال قبل یارانه روحذف بکنید وام مسکن بدهکاریم دولت باید فکراساسی بکند برامون یارانه چیه 'گرونی بیدادمیکنه
فرستنده: رضا1393/02/20   12:51
شمایی که میگی کل هزینه های عمرانی بالغ بر 10 هزار میلیارد تومان درسال جاری بوده این یعنی بیش از 4 برابر هزینه عمرانی که می‌توانست صرف توسعه و آبادانی کشور شود یارانه نقدی پرداخت شده است ، میشه اینم بگی تا قبل از اینکه یارانه بدن چطور به فکر آبادانی کشور نبودید ! حالا که این چندر غاز رو میخواین به مردم فخیم ایران بدید ، نشستید و دارید محاسبه میکنید که اگه این پول و نمیدادیم فلان جا درست میشد!؟!؟ آره اگه این پولو نمیدادید جیب آقازاده ها پر میشد .
فرستنده: مهرداد1393/02/21   10:34
ای کسانی که دارید خون این مردم رو میخورید از خدا بترسید تو رو خدا شما هم مسلمان هستید.شرم کنید که دارید این همه ظلم به این مردم میکنید.این همه خوردید سیر نمیشید موقع مرگ رو یادتون بیارید که چه عذابی خواهید کشید
فرستنده: مهرداد1393/02/21   10:42
شما هم سایتتون رو جمع کنید اون مطالبی ک خوشایند خودتون وسیاست های پشت پرده ای که برای سایت گذاشتید نباشه رو نمایش نمیدید
فرستنده: سعید1393/02/21   11:30
من یک شاگرد مغازه هستم پدرم بیکاره حقوق من ماهیانه 250000تومان است یعنی کل خانواده ی 5 نفری ما با این پول سر میکنیم .آیا این انصاف که منی که تا دیپلم زحمت کشیدم و خوندم بخاطر خرج دانشگاه درسمو ول کنم وشاگرد مغازه ی کنم ولی شکمای بعضی ها سیر سیر باشند. وحق ما با آنها برابر باشد ودر ضمن سبد کالا بگیرند واین سبد ازما سلب شده باشد.آیا انصاف است جواب بدین باتشکر سعید از سیب وسوران سیستان وبلوچستان
فرستنده: امیر1393/02/21   12:24
بابا کو اون شیب ملایم ؟ منظور از شیب ملایم چی بود ؟
فرستنده: مرذتضي1393/02/21   13:52
با سلام وصلوات كه نميشه شكم زن و بچه را سير كرد بايد فكر اساسي برا اين مردم بكنن
فرستنده: رها1393/02/22   10:15
سلام. شماهایی که این حرفارومیزنین چرایکیتون تودولت احمدی نژادبلندنشدین این حرفاروبزنین یکی که بشینه فکرکنه اینارونمیگه گرونی روهمین احمدی نژاد اوردبه سرما ماروبدبخت کردهمین احمدی نژاد ماروفقیر کرداحمدی نژاد الان همه تون دم ازاحمدی نژاد میزنین گفتم که چرانمیگین تودولت خاتمی پراید 5 میلیونی جناب احمدی نژاد کردش 17 میلیون بنزیین 100 تومنی روکردش 700 تومن قیمتا ساعت به ساعت تودولت احمدی نژاد تغییر میکردچرااین ونمیگین اقای روحانی تاالان قیمتا روثابت نگه داشته من که توبازارم خبردارم اینقدردم ازاحمدی نزاد میزنین این همونیه که بارهبرمون سیدمون خامنه ی دعواش شد میخواست استیضاحش کنه بهش 10 روزمهلت دادتابرگرده سرکارش پس شما به کجاش مینازین وطرفدارش هستین.باانصاف باشین.
فرستنده: پسکوهی1393/02/22   10:48
یارانه نقدی حق نیازمندان است و از تدبیری که دولت اندیشیده کمال تشکر را داریم
فرستنده: مهدی1393/02/22   13:46
من شاید قبلنا رو ایران تعصب داشتم ولی بخدا برام دیگه ایران هیچ اهمیتی نداره،آقا اصن ما از حقمون میگذریم اینقد نمیخواد از حقه ما دفاع کنن این تحریما کمرمونو شکست،من یه جوون 19 ساله هستم که اصلن به آیندم امید ندارم.
هر کشوری حتی اگه قدرتمند باشه با گوشه گیری به جایی نمیرسه و باید تو جهان امروزی با دیگر کشورها رابطه داشته باشه .
که ایران ما دقیقا همش میگه ما میتونیم ما باید خود کفا بشیم ولی به چه قیمتی به قیمت اینکه مردممون روز به روز فقیر تر بشن.
فرستنده: هیمن دست مرد1393/02/22   15:06
یارانه حق همه مردم است چه فقیر و چه ثروتمند اونی که بی نیاز است وثروت زیاد دارد خودش زحمت کشیده و دلیلی ندارد که دولت حق او را پرداخت نکند.
فرستنده: ع1393/02/23   14:31
45500 یارانه میدن اونوقت چند برابر اونو با گران کردن پول آب و برق و گاز و بنزین و مالیات و ... ازمون پس میگیرن! پس کو عدالت؟ پس برای چی به جوانها میگویید ازدواج کنند با کدوم پول با کدوم شغل با کدوم بیمه!! گرانی را در مملکت جا انداختند . پراید آشغالی 7 میلیونی شده 20 میلیون !انشاالله امام زمان ظهور بکنه و کسایی که دارن به مردم این مملکت ظلم میکنن روازبین ببره
فرستنده: امید1393/02/23   21:24
همه چیز قاطی شد مسخره اش کردن. دولت فقط به فکر خودشه. چقدر پول به این دولت میدیم: پول برق، گاز، آب، موبایل، مالیات، شهرداری، دارایی، مدارس، دکتر و بیمارستان، دانشگاه و ....... خسته خسته شدیم اونوقت چهل تومن یارانه هر ماه که قطره ای از حق ماست را با هزار منت و تهدید و استرس به ما میدن. فقط خــــــــــــــــــــدا
فرستنده: رها1393/02/25   12:36
این گرونی وفقر وبدبختی رواحمدی نژاد به گردن همه انداخت همه روبیچاره کرد پراید 6میلیونی رو کرد 18 تومن بنزیین رواز100تومن کرد 700همون پول بنزیین روداره ازمامیگیره همون وکرده یارانه احمدی نژادبهمون داد اینقدرخودش وخوش نام کرد.برین ببینین بهداشت وپول بیمه تواین دولت چقدرارزون شده
فرستنده: الهام1393/02/28   11:18
سلام
خدمت شما عرض کردم من قبلا اسمم تو خانوار پدر بود و این دوره ثبت نام نکردم تا تو خانوار شوهر ثبت نام کنم ولی نشد چهارشنبه باید برم پلیس +10 واسه کارم.میتونن اسمم رو تو خانوار همسرم ثبت نام کننن؟؟؟(اصلا این دوره ثبت نام انجام ندادم)
آخه تیوی اعلام کرد چهارشنبه ویرایشه میشه؟؟؟؟
با سلام
جزئیات رو اعلام نکردند ولی شما حتما مراجعه بفرمایید
فرستنده: محفوظ1393/03/01   00:45
با سلام خانواده پنج نفره هستیم موفق به ثبت نام یارانه نشدیم فعلا نیازداریم چکارکنیم با تشکر
در این مورد فعلا خبری اعلام نشده ولی باز جهت اطمینان به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید
فرستنده: الهام1393/03/01   10:16
سلام
برای ویرایش و ثبت نام جدید و هر اقدامی روی فرم یارانه به فرمانداری استان خود مراجعه فرمایید
من رفتم فرم پر کردم
فرستنده: کارمند جهاد کشاورزی1393/08/22   12:01
تعریف حقوق کارمندی در ایران : یک ماه باید ریاضت بکشی تا به اصطلاح حقوقت را بگیری بعد هزار و یک روباه و گربه نره برای آدم نقشه می کشند تا شب نشده چیزی ته کیسه باقی نمی ماند خلاصه زندگی یک کارمند
فرستنده: سجاد1393/08/22   12:05
آقای حسینی تو که شعار می دهی و میگویی صد و ده تومان به مردم می دهم بر چه اساس و مدرکی می نویسی آیا مانند آقایانی که قدرت را دست نگرفته اند و قول بهشت را می دهند فکر میکنی
فرستنده: جیب بر1393/11/06   00:50
جیب ما رو نزنن...........
فرستنده: الي1393/11/07   15:19
ما موفق به ثبت نام يارانه نشديم
با توجه به اينكه خيلي احتياج داريم
ما را راهنمايي كنيد
ممنون
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما:  
شارژ موبایل
نمایندگی جوراب پنتی ترکیه در ایران