صفحه نخست » تیتر آزاد
کد خبر: 10005669
1392/07/15 18:51
چاپ خبر

فساد اخلاقی در بی بی سی تمامی ندارد /عكس

پرونده دیگری درباره فساد اخلاقی در بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس تشکیل شد که نشان دهنده پیشنهاد ترفیع درمقابل روابط غیراخلاقی در این شبکه است.

مجله اینترنتی فرانشر به گزارش گروه خبری فرانشر رسوایی های اخلاقی کارکنان شبکه تلویزیونی بی بی سی که با بودجه دولتی انگلیس اداره می شود همچنان ادامه دارد. شکایتهای جدیدی علیه بی بی سی مطرح شده است. یکی از گزارشگران خانم بی بی سی شکایت کرده است مقام مافوق او به او پیشنهاد کرده بود در مقابل برقراری روابط جنسی، ترفیع بگیرد. به گفته این خانم انگلیسی، وی پیشنهاد مذکور را رد کرد اما مدیر بخش بازاریابی بی بی سی که خانم بود همین پیشنهاد را قبول کرد و ترفیع گرفت. شکایتهایی نیز درباره رفتارهای نژادپرستانه برخی از مدیران بی بی سی مطرح شده است. شکایت نامه یکصد و نه صفحه ای به صورت محرمانه از جانب اتحادیه خبرنگاران و گزارشگران انگلیسی علیه بی بی سی مطرح شده است. در این شکایت نامه چندین مورد از فساد اخلاقی مدیران سابق بی بی سی مطرح شده است. از زمان افشای فساد گسترده اخلاقی جیمی ساویل مجری معروف بی بی سی در سال 2012 ، چندین شکایت مشابه از کارکنان و مقامات سابق بی بی سی مطرح شده است.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:
مشاهده آخرین اخبار فرانشر در همه جا
تیتر آزاد
یادداشت فیسبوکی ابتکار درباره روحانی
یادداشت فیسبوکی ابتکار درباره روحانیمعصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در یادداشتی با عنوان «سیره علوی از زبان روحانی» در صفحه فیسبوک خود، به انتشار جزئیاتی از جلسه هیأت دولت پرداخت و نوشت: همه گرفتاری های کشور و مردم به نوعی در جلسات دولت مطرح می شود.
پربیننده های تیتر آزاد
فرود مرموز هواپیمای آمریکایی در فرودگاه مهرآباد
فرود مرموز هواپیمای آمریکایی در فرودگاه مهرآبادروزنامه نیویورک تایمز نوشت، باوجودیکه اوباما بارها هشدار داده که درهای ایران برای تجارت باز نیست، طی روزهای گذشته، ایران یک مهمان ناخوانده داشت و آن یک هواپیمای متعلق به بانک یوتا بود که شعبات زیادی در سرتاسر آمریکا دارد.
آخرین اخبار
فال روز جمعه 5 اردیبهشت ماه سال 1393
فال روز جمعه 5 اردیبهشت ماه سال 1393فال روز جمعه 5 اردیبهشت ماه سال 1393
پربیننده ترین ها
اعتراف‌های جنسی تکان‌دهنده‌ ستاره زن هالیوود/ عکس
اعتراف‌های جنسی تکان‌دهنده‌ ستاره زن هالیوود/ عکسلیندسی لوهان، بازیگر پرحاشیه هالیوودی باردیگر خبرساز شد. اما این بار او مواردی از زندگی شخصی‌اش را افشا کرد که پیش از این در هالیوود کمتر سابقه داشته است.
انتشار یافته: 0 | بررسی نشده: 0 | غیرقابل انتشار: 0
نظری برای خبر فوق ارسال/منتشر نشده است.
پس از ارسال، نظر شما در صورت تائید مدیر سایت بلافاصله منتشر خواهد گردید اما ایمیلتان همیشه مخفی باقی خواهد ماند.

نام:   کد عدم هرزه نگاری
» کد تائید:  
ایمیل:  
نظر شما: